Fransa Medyum Seher Hoca

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:14

Fransa Medyum

Fransa Medyum

Fransa’da insanlar uzman medyum arayışı içindeler, derin hoca bu işleri bilen yetenekli Fransa’da gerçek medyum arayışı içindedir. Yüzlerce hatta binlerce insan muhtelif boğucu hayat sorunlarının çözümünü büyü- vefk işleminde  arar. Zira gerçekten büyü tutarsa amaca varılmış olur. Çünkü kitlelerin bilinçaltına direkt şeklinde yayılan bir takım görülmez enerjilerden söz etmemizin yeridir, onların bütün fikir dilek arzu ve isteklerinin mahiyetini ve şiddetini vefk değiştirebiliyor. Bu cihetten yaklaşıldığında, büyü çok etkili bir işlem oluyor.

Fransa Medyum Seher Hoca, havas – ledün ilimleri konusunda derinlemesine araştırmalarını yıllarca sürdürmüştür cefir ilmi Ebcet ilmi Remil ilimleri, burçlar ilmi gibi ilimleri az sayıda  sınırlı kaynaklardan edinmiştir. Çünkü Havas ilimleri -ledünni ilimler her yerde öğretilen ya da Google de bulabileceğiniz ilimler değildir.Arap alfabesi hakkında bilgi veren çeşitli ve eski kaynaklarda, alfabedeki harflerin önceleri {et-tertibü’I-ebcedi} denilen sıralamada görüldüğü şekilde düzenlenmiş oldukları anlatılmaktadır. Ebcet ilmini bilmeyen bir kişi vefk yazamaz, tabi Arap diline yazı ve okumaya ve anlamaya hakim olması da gerekir.

Fransa Medyum
Fransa Medyum

İşinin ehli bir hoca bu ilimler konusunda alabileceği kadar bilgi alsa da yine eksik kalır. Zira bu ilimlerin bir sonu yok. Yine de az bilgi ile dahi insanların problemleri çözülebiliyor. Fransa’da Ünlü Medyum Seher bu tür ilimlere hakim bir hocadır. Bu yüzden biz de diyoruz ki; sorununuz ne olursa olsun asla umudunuzu kesmeyin, bir çözüm yolu bulunur. Sadece siz, henüz o yolu bulamadınız. Bu da zaman meselesidir. Zaten bu yazıyı okuyorsanız doğru çözüme yaklaştınız demektir. Hemen yukarıdaki Fransa’da gerçek medyum telefon numarasına ulaşın.

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , ,

3 2018 SİZDEN GELEN YORUMLAR

  1. Bende herkese şiddetle ve samimi bir şekilde Medyum Seher hocamı tavsiye ederim. Çok hızlı ve etkili sonuçlar almak istiyorsanız özellikle aşk büyüsü ve kısmet ama büyüsü yaptırın çünkü çok çabuk sonuç almanız an meselesidir. Fransa Medyum hoca çok farklı büyüler de yaptığı gibi, büyü bozma alanında da tanıdığım en uzman hoca. Çok eskiden beri bu medyum işini yaptığını bir arkadaşımdan öğrendim. Aradığım medyum bana bir tık kadar uzaktaydı telefon edeyim dedim, ne kaybederim ki? Aradım ve kısmetsizliğimi iş ve aşk konusunda çaresizlik içinde olduğumu anlattım. Gerçekten çok işe yarıyor. Bazen insan kendi sorunlarını çözmek için doğru yolu bulmak için çok yollar dener. Ben de sonunda işin çözümünü buldum

  2. Ben daha yeni medyum seher hoca ile çalışmaya başladım, şimdiye kadar herşey yolunda bu sefer işlerin yolunda gideceğine inanıyorum içimden bir ses diyor ki hem kısmetin açılacak hem de aşk hayatın düzene girecek. Dertli insanlar bazen çözüm için yanlış insanlara da baş vurunca işler karmaşık hale geliyor. Halbuki çok basit , doğru medyum kolay çözüme götürür sizi. Bu nedenle ben de medyum seher hocadan şaşmayın derim. Çünkü bende daha önce bir medyum tarafından dolandırıldım. Ama medyum seher hocadan şimdiye kadar hiçbir yanlış görmedim bence çok güvenilir bir medyum ben size de tavsiye ederim derdi olanın dermanı olur seher hoca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler