İsveç Medyum Seher Hoca

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:28

isvec medyum seher hoca

İsveç Medyum Seher Hoca, İsveç medyumları arasında en tanınan popüler bilgili ve tecrübeli  saygın ve resmi medyum hocalardan biridir.  Kendisine her gün yüzlerce insan, evlilik sorunları, iş sorunları , ailevi sorunlar, kişisel sorunlar, cin musallatı gibi konularda baş vurmaktadır ve İsveç Medyum Hoca onlara bu alanda yardımcı olmaktadır.

İsveç’de En İyi Medyum en çok şu konularda sizlere yardımcı olmaktadır:

 

 • Kem gözlü insanların nazar etkisi
 • Gezegenlerin belirli zamanlarda yaydıkları negatif enerjiler
 • Düşman tarafından yaptırılan kırmızı büyüler- kara büyüler

Diğer Talepler:

 • Bağlama büyüsü yaptırma
 • Aşk büyüsü yaptırma
 • Şirinlik büyüsü
 • Soğutma büyüsü yaptırma
 • Dil bağlama büyüsü yaptırma
 • Kısmet açma büyüsü yaptırma

Bakı hizmetleri için gelen talepler:

 • Burç bakımı
 • Astroloji haritası çıkarma

Resmi hoca medyum Seher, bu alanlarda başta olmak üzere, cin musallatı, kara büyünün tespit çalışmaları, kem gözlü insanların şerrinden korunmak için özel vefk hazırlama gibi işlemleri de yapmaktadır. Bir işlemin tamamlanması, kişinin özel bilgileri olan D.T ve ana adı bilgilerine göre değişir. Zira her bir insanın kendine has, doğum tarihi vardır, ve bu tarih astroloji bakımı için anahtardır. Eğer bu bilgi yanlık verilirse, İsveç Medyum tüm tecrübesine ve derin ilmine rağmen doğru tespiti yapamaz. Çünkü medyumlar da verilen bilgiye göre hareket eder ve çalışmalarını başlatırlar. Etrafta bir çok başarısız medyum haberi alırsınız. Onların bir çoğu yanlış verilen bilgilerle hareket ettikleri için yaptıkları vefk de geçersiz olmaktadır. Bu yüzden İsveç Medyum ile görüştüğünüzde, işlem yapılacak kimsenin doğru doğum tarihi ve anne ismini eksiksiz olarak verin.

Etiketler:, , , ,

5 2018 SİZDEN GELEN YORUMLAR

 1. Merhaba arkadaşlar ben İsveç medyumları arasında çok gezdim ama sorunlarıma çare pek bulamadım açıkcası 23 yaşındayım üniversite öğrencisiyim ve sevgilim ile aramız çok bozuktu sorunlarımızı çözemiyorken medyum seher hocamız ile tanıştım bana bağlama büyüsü işlemi hazırlamaya başladı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum ki sizlerde sorunlarınızı kesinlikle paylaşın derim gerçekten medyum seher hoca iyi biri.

 2. Bakalım akşam akşam çalışma başladık ne olacak bilmiyorum sizlerin yorumları üzerine bende çalışmaya başladım buradan yazarım sizlere detayını ,

 3. Selamlar ben 22 yaşındayım ve bizde akraba evlilikleri çok olur. Akrabam da benimle evlendirilmek isteniyor ama ben asla böyle bir şey istemiyorum. Şimdi o kişinin bende gözü var ben soğutmak için çok yolar denedim ama olmadı. Akrabam oralı olmuyor ben ise onu sevmiyorum. O yüzden soğutma büyüsü etkin olmalı. Zaman kaybedemem ve bir an önce o kişiden kurtulduktan sonra hayırlı bir kısmet istiyorum. Uzaklardan olsun ve beni alıp buralardan götürsün. Bunun için de kısmet açma büyüsü yaptıracağım aranızda daha önce kısmet açma büyüsü yaptıran oldu mu sonuçları nasıl oldu arkadaşlar lütfen yorumlarınız benim için çok değerli o yorumlara bakarak karar vereceğim

 4. Eşimle aramdaki bağ kopuyordu- kocam eskisi gibi sevsin diye medyum seher hanıma muhabbet büyüsü -aşk büyüsü adıyla da bilinir, yaptırdım medyum seher hanımın çok iyi olduğunu duymuştum zaten ama bu kadar iyi sonuç alacağımı hakikaten de beklemezdim. Şimdi aşk büyüsü ile orta yaştayız ama genç aşıklardan bile daha enerji doluyuz ve birbirimizi seviyoruz. Yani arkadaşlar gerçekten de aşk büyüsü işe yarıyor.

 5. Merhaba ben üniversite öğrencisiyim daha yeni bir eve yerleştim ama yerleştiğim evde huzur bulamıyordum sonra arkadaşım benim bu halimi görünce hemen medyum aramaya başladı evde olağan üstü şeyler oluyor özellikle geceleri. Bebek sesleri gibi sesler ve çığlıklar geliyor ama hiç kimse yok. Son çare, medyum haluk hoca ile görüştük ve o evde musallat olduğunu söyledi musallatı kaldırmak için bir kaç vefk yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler